مرکز پخش سرامیک رگه دار با بهترین کیفیت

سرامیک از مصالح ساختمانی بسیار پرکاربرد امروزی در ساختمان است که در سال های اخیر بالا رفتن قیمت سنگ های ساختمانی کاربرد این محصول را بیشتر از گذشته کرده است و نمونه های بسیار زیبایی از سرامیک رگه دار وجود دارد که نمای خاصی در ساختمان ایجاد خواهد کرد؛ بهترین کیفیت این سرامیک توسط مرکز پخش آن به خریداران عرضه می‌شود و مشتریانی که قصد تهیه این سرامیک ها را دارند از طریق مرکز پخش یاد شده قابلیت دسترسی عمده به این محصول را خواهند داشت.مرکز پخش سرامیک رگه دار با بهترین کیفیت

بررسی مشکلات صادرات سرامیک به اروپا

بررسی مشکلات صادرات سرامیک به اروپا ایران کشوری قدرتمند به لحاظ داشتن صنایع مرتبط با تولید سرامیک است و زیباترین سرامیک های منطقه در ایران تولید می شوند همچنین سابقه تولید این محصول در کشور بسیار طولانی است و این محصول به بسیاری از کشورهای منطقه صادر می‌شود که نزدیکی این کشورها باعث شده که بخش قابل توجهی از صادرات سرامیک ایران منحصر به کشورهای همسایه باشد اما صادرات به قاره های دیگر نیز انجام می شود، چون فروش در آنجا سود بسیار بیشتری به همراه دارد.

از نظر تئوری امکان صادرات سرامیک ایرانی به اروپا به راحتی وجود دارد و از طریق دریایی و آب های آزاد با کمترین هزینه به اروپا صادر می گردد، اما در عمل وجود برخی مشکلات صادرات به کشورهای اروپایی را محدود کرده است و درصد کمی از تولید داخل علی رغم فروش در این کشورها به آنجا فرستاده شود.

بررسی مشکلات صادرات سرامیک به اروپا نشان می‌دهد که مسافت طولانی برای رسیدن محصول به این کشورها خود مشکلی بزرگ است چون از زمان درخواست کالا توسط خریدار اروپایی تا رسیدن محمول به دست وی ممکن است چندین هفته طول بکشد و این خود محدودیتی برای صادرات است.

از طریق مرزهای زمینی نیز امکان ارسال به این کشورها از طریق ترکیه وجود دارد اما هزینه‌های صادرات زمینی بسیار بالا است و محصول باید از کشورهای متعددی و عبور کند تا به اروپا برسد و در این میان هزینه‌های گزافی باید پرداخت شود که تجارت آن را در این کشورها سخت می‌کند.

استفاده از صادرات هوایی نیز برای این محصول محدودیت های زیادی دارد و به هیچ وجه ارسال سرامیک از طریق هوایی صرفه اقتصادی ندارد و علت این مسئله بالا بودن هزینه صادرات از طریق هواپیما می باشد چون سرامیک ها حجم و وزن زیادی دارند و حمل و نقل آنها از این طریق گران است.

در سال‌های اخیر به دلیل تحریم های بین المللی علیه ایران امکان صادرات برخی محصولات بسیار کم شده است هر چند این در مورد سرامیک صدق نمی کند، اما تحریم بانک های ایران مانع از تبادلات مالی بین کشورهای اروپایی و ایران می‌شود و به این ترتیب پول حاصل از فروش سرامیک به کشور باز نخواهد گشت.

آشنایی با موانع تجارت سرامیک در بازار جهانی

آشنایی با موانع تجارت سرامیک در بازار جهانی تجارت سرامیک ظرفیت درآمدزایی بسیار خوبی برای کشور دارد، چون تولید آن بسیار زیاد است و حتماً باید سهمی از بازار های جهانی به سرامیک ایران اختصاص پیدا کند تا این صنعت بتواند سرپا بایستاد، با این وجود موانع تجارت در بازار جهانی برای این محصول ایرانی وجود دارد.

یکی از مهمترین آنها عدم تبادلات بانکی بین ایران و بسیاری از کشورهای جهان است که در نتیجه آن امکان حواله پول سرامیک فروخته شده وجود نخواهد داشت و پول در کشور مقصد بلوکه می‌شود و این یکی از مهمترین موانع در این زمینه است.

تجارت سرامیک نیاز به دقت و مهارت زیادی دارد چون کیفیت سرامیک باید بالا باشد و از طرح ها و رنگ روز برای فروش این محصول استفاده شود و به روز نبودن در این زمینه می تواند باعث تولید محصولات کم کیفیت شده و در نهایت فروش آن در بازار جهانی کم باشد که این در مورد انواع سرامیک از جمله سرامیک استخری صدق می کند.

این محصول ساختمانی طی جابجایی ممکن است آسیب ببیند به خصوص این که در ارسال آن به کشورهای دور ممکن است چندین بار نیاز به تخلیه و بارگیری داشته باشد که در این صورت بدون استثنا شکستگی آن افزایش یافته و ضایعات بالا می‌رود و این مساله سود تجارت جهانی آن را کم خواهد نمود.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت سرامیک رگه دار

عوامل تاثیرگذار بر قیمت سرامیک رگه دار سرامیک رگه دار از نمونه های بسیار زیبای این محصول است که از آن نه تنها در کف آشپزخانه و پذیرایی استفاده می شود بلکه برای دیوار نیز گزینه مناسبی است و در دکوراسیون داخلی مورد توجه طراحان قرار دارند. همچنین رنگ های مشکی و سفید براق رگه دار آن خوش فروش تر هستند.

قیمت این سرامیک ها به وسیله عوامل مختلفی تحت تاثیر قرار می گیرد که یکی از مهمترین آنها کیفیت سرامیک از نظر نفوذ پذیری نسبت به آب است و برای این کار باید لایه لعابی مخصوصی بر روی سرامیک ایجاد شده باشد، بنابراین ضخامت لایه لعابی بر قیمت آن تاثیر خواهد گذاشت.

عامل مهم بعدی که قیمت این محصول را تغییر می دهد بالا بودن ضخامت سرامیک است چون هر چه ضخامت این محصول بیشتر باشد معمولاً کیفیت بالاتری دارد و گرانتر است، البته در سال‌های اخیر نمونه‌های با ضخامت کمتر که دارای ترکیبات پلیمری هستند ساخته شده اند که علیرغم ضخامت کم قیمت بالایی دارند.

نرخ این محصولات بسته به میزان رگه های موجود در آنها بسیار متفاوت است و با توجه به این که این رگه ها به صورت صنعتی بر روی آن ایجاد شده‌اند تراکم بالای رگه ها با قیمت این محصول ارتباط مستقیم خواهد داشت.

تراکم سرامیک از عواملی است که نرخ این محصول را تعیین می کند و سرامیک های با تراکم بیشتر نشت پذیری فوق العاده کمتری دارند که قیمت آنها نیز بالاتر است. همچنین نوع برش سرامیک ها نیز بر قیمت آنها موثر است و نمونه‌های با برش لیزری قیمت بالاتری دارند.

خرید مستقیم سرامیک رگه دار از کارخانه

خرید مستقیم سرامیک رگه دار از کارخانه برای تهیه سرامیک رگه دار با کیفیت و قیمت ارزان خرید مستقیم از کارخانه گزینه فوق‌العاده‌ای است و تقریبا تنها راه برای تهیه این سرامیک با ارزانترین نرخ است؛ در این خرید تنوع زیادی از طرح های سرامیک قابل تهیه می باشد و خریدار از نمونه های جدید نیز به سرعت باخبر می شود.

این روش خرید معمولاً به صورت اینترنتی است البته روش‌های خرید تلفنی نیز وجود دارد، اما در روش اول تصاویر هر یک از سرامیک ها و مشخصات آنها در همین سایت موجود بوده و خریدار فرصت بیشتری برای مشاهده انواع سرامیک ها و انتخاب گزینه های مورد نظر خواهد داشت و به این شکل خرید از سایت در قیمت نهایی محصول بسیار تاثیرگذار است و بدون حضور در محل کارخانه و دفتر فروش آن می‌تواند سرامیک را مشاهده کرده و خرید آن را انجام داد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما